Cavalerii Imperiului Roman
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Admini - zvonuri sau realitate

In jos

Admini - zvonuri sau realitate Empty Admini - zvonuri sau realitate

Mesaj  Tullio25 Joi 17 Sept 2009 - 3:07

jucator a scris:Sputnik1 a scris:



"prin acest mesaj doresc sa le spun tuturor membrilor nostri ce s-a intamplat de fapt si ceea ce am vazut ca se intampla in general peste tot. Sper sa aveti rabdare sa cititi desi s-ar putea ca unii dintre voi sa stie la ce ma refer.
-In tribul def cu care noi suntem in razboi la ora actuala mai sunt in jur de 8-10 oameni care tin in spate restul de 3-400 de conturi parasite definitiv de proprietarii lor. Aceste persoane si ma refer in special la jucatorul Vangx ori sunt foarte buni prieteni cu adminii ori chiar ei insisi sunt admini(dupa ultimile impresii se pare ca ei chiar sunt admini). Descoperind ca in lupta dreapta le este absolut imposibil sa ne invinga ba mai mult noi suntem in fatza lor si devenind foarte frustrati din aceasta cauza au ajuns la concluzia ca singurul mod in care o pot face(si singura modalitate de a ajunge si ei la orgasm) este blocand 90 la suta din conducerea si o mare parte a tribului LDT-DA.
Neavand nici un temei legal pana la urma s-au hotarat sa ne blocheze pur si simplu fara nici o expliatie si va voi spune cum au facut:
ieri dimineazta am descoperit inca un cont de-al lui vangx care era in tribul nostru - acest cont este reddyox. deci am pus la cale cu ceilalti jucatori o modalitate PERFECT LEGALA de a-l innobila peste noapte. Am pus acest plan in aplicare si ne-a iesit perfect. dimineazta in schimb cand vangx s-a trezit si a vazut ce se intampla a depus rapid plangere iar la nici 2 minute dupa aceasta(timpul scurt de reactie al adminilor cred ca va clarifica un lucru) toti eram blocati de adminul "POIZAN". acesta ne-a verificat in urmatoarea ora la sange si fiindca nu a descoperit nici o incalcare de regula pentru a ne justifica blocarea ne-a deblocat. La mai putin de jumatate de ora dupa asta..pe la 9 dimineazta s-a trezit si prietenul lor, adminul "STIL" (sau poate chiar vangx s-a hotarat sa intre si sa remedieze situatia:P pentru ca s-ar putea sa fie chiar una si aceeasi persoana) care ne-a blocat din nou pe toti si chiar unii care nu avusesera nici o treaba. Am mai fost verificati inca o data si fiindca din nou nu s-a gasit nici o dovada a faptelor imputate s-au hotarat sa ne tina blocati si sa nu ne mai raspunda la tickete. Ba mai mult toti care am intrat pe forumul extern si am scris acolo despre problemele aparute am fost blocati si acolo iar rubricile si comentariile noastre erau sterse iediat cum apareau. Pe forumulextern am mai aflat despre asemenea cazuri si va voi cateva di exemplele aflate pana acum:
-pe lumea 2 au fost blocati jucatori fara nici o explicatie pentru a favoriza anumite triburi
-pe lumea 3 un trib intreg vrea sa dea stergere cont fiindca adminii de acolo joaca in acelasi timp si pe aceea lume si fac ce vor ei stergand peste noapte conturi si crescand peste noapte alte conturi
-pe lumea 4 acesta este al doilea caz in care jucatori sunt blocati si apoi stersi fara nici o explicatie sau motiv pentru a favoriza anumite triburi(celalalt caz face referire la conducerea unui trib aflat in razboi cu trx(prietenii si aliatii celor din def) care la fel au fost stersi peste noapte fara explicatii.
-pe lumea 5 inca n-am auzit de cazuri dar cred ca exista
- pe lumea 6 incalcarile sunt flagrante: trupe trimise la atac care dispar pe drum desi ferma este in continuare plina, spioni trimisi de prietenii adminilor care pot scadea adeziunea la sate(este ceva sa scazi adeziunea la un sat printr-un atac cu spioni) si multe asemenea magarii.

Concluzionand: fratilor(care inca mai sunteti pe aici si inca nu v-ati scarbit definitiv) aveti 3 OPTIUNI
1) sunteti prieteni cu adminii si continuati sa jucati linistiti facand ce magarii vreti cand vreti si cu cine vreti voi
2) sunteti chiar adminii care jucati
3)plecati draq acasa fiindca mocirla asta nu se mai poate numi joc corect, nu aveti nici o sansa si mai devreme sau mai tarziu voi veti fi urmatorii

P.S.:cumparati in continuare "cont-premium" umflati buzunarele guitzarilor astia.Smile

Pentru ultima data al vostru Sputnik1 cine va vrea sa dea de mine va da dar nu pe acest joc. Inca o data vreau sa le multumesc prietenilor mei pentru onoarea de a juca impreuna, pentru conversatiile placute, pentru clipele frumoase petrecute impreuna si pentru distractia de care am avut parte jucand alaturi de ei. NU in ultimul rand vreau sa le multumesc tuturor celor care au luptat CORECT IMPOTRIVA mea, persoane cu care am ramas prieten bun desi in joc ne rupeam capetele:)). Multi dintre ei au plecat de mult de aici si cred ca este timpul sa o fac si eu.

Ii rog pe toti care vor citi acest mesaj sa il dea mai departe altor oameni din alte triburi pentru a sti cu totii ce se intampla cu adevarat aici.

Cu respect Sputnik1 Vlad.


Stil Smile)cenzureaza-mi si mesajul asta:)"


Incheiere citat

Tot mai mulţi care se plang de abuzurile adminilor.
Păcat că inca se mai practică acest lucru.
Tullio25
Tullio25
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 593
Puncte : 1113
Reputatie : 22
Data de inscriere : 25/05/2009
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti/Giurgiu

http://membrucir.blogsite.ro/

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum