Cavalerii Imperiului Roman
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

C.I.R. O amintire frumoasa

2 participanți

In jos

C.I.R. O amintire frumoasa Empty C.I.R. O amintire frumoasa

Mesaj  7sRy7 Vin 7 Iul 2017 - 20:16

Salutare fosti colegi de trib, probabil ca nu sunt multi care isi mai aduc aminte de mine de pe L09, dar vreau sa va zic cateva cuvinte. Am vazut zilele trecute o postare pe newsfeedul de la Facebook despre tribal wars, care instant mi-a reamintit de voi, de C.I.R. unde am avut parte pe L09 de cea mai faina experienta pe care am avut-o in acest joc. Mi-am adus aminte cu drag de jucatori, de forumul nostru, aliati / dusmani si am devenit putin nostalgic dupa acele vremuri demult apuse. Au trecut mai bine de 8 ani de cand am parasit L09, dar simt ca parca ieri trimiteam o tura de nobili sa mai cucereasca un sat pentru tribul nostru. Prin acest topic am vrut doar sa va salut, sa vad ce mai faceti dupa atata timp.

Cu respect,
7sRy7

7sRy7
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 2
Puncte : 7
Reputatie : 3
Data de inscriere : 12/07/2009
Varsta : 29
Localizare : zalau

Sus In jos

C.I.R. O amintire frumoasa Empty Re: C.I.R. O amintire frumoasa

Mesaj  Tullio25 Joi 5 Oct 2017 - 16:08

Nu am mai jucat de mai bine de 3 ani. De curiozitate am intrat ieri pe un server sa vad ce mai e nou, imi da sentimentul ca sunt din nou copil.
Imi aduc aminte cu drag cand ma intalneam la cate o bere cu cate un jucator sau de plecarile prin tara.

Tullio25
Tullio25
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 593
Puncte : 1113
Reputatie : 22
Data de inscriere : 25/05/2009
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti/Giurgiu

http://membrucir.blogsite.ro/

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum